Votimi u krye nga 2 600 lezbike dhe tregoi se ylli i Holivudit ka qene me e preferuar.

“Anxhelina ishte fituese bindshem.”-ka thene nje zedhenese e Uan Poll , qe ka kryer kete zgjedhje.

Xholi eshte 34 vjecare dhe ka 6 femije, qe i rrit sebashku me partnerin e saj Bred Pit.A

Ajo ne kete liste u rendit para Madones, Pinkut dhe ish-tenistes Navratillova.Ajo u rendit e para si rezultat i figures dhe fizikut te saj, por edhe sensit te saj per mode.

Lista komplete e ketij rankimi duket keshtu:

  1. Anxhelina Xholi
  2. Madona
  3. Pink
  4. Martina Navratillova
  5. Elen Dexheneres
  6. Kajli Minog
  7. Lajdi Gaga
  8. Eni Lenoks
  9. Bijonse
  10. Xhermejn Grir
  11. Liza Mineli
  12. Gven Stefani
  13. Sher
  14. Xhenet Xhekson
  15. Tori Amos
  16. Britni Spirs
  17. Sindi LLoper
  18. Skarlet Johanson
  19. Sara Xhesika Parker
  20. Doli Parton

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Komente

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.