Cdo gje do te jete mire ne fund.

Po edhe sikur te mos jete mire, nuk eshte fundi.

Komente

comments

23 Responses

 1. miranda

  shum shum thenie te bukuraa………i adurojj
  kalofshi mir krejt tshipniss edhe te KOSOVES

  Reply
 2. miranda

  shum shum thenie te bukuraa………i adHurojj
  kalofshi mir krejt tshipniss edhe te KOSOVES

  Reply
 3. Anita.

  Shum shum thenje te bukura kishtee,,,ajt qe e dhe une pe shkruj njo heheh..:D

  [?? ?i? ?ė ???ė ė???ė ?ė ??? ???? ??g?ė,??? ?? ??? ? ???ė ?ė ?e? g????q??? !!!!]

  Reply
 4. burquqja

  Kishte me te vertet thenie interesante qe me terheqen pa mase…Ju lumte sinqerisht

  Reply
 5. adelina

  ejjj jeni shum te mir jam adhuruese e thenjeve ju lumt qe ju ka ndermend per diqka te till veq vazhdoni jeni shum te mir

  Reply
 6. agona

  ktoo thenje jan mjaft te mira gjdo kush ne bot duhet te jet ikuptushem per jet jeni shum te mrekullushem veq vazhdoonii ………………t’mirat kan fund ashtuu mendojm ne por jan te pafund . kalonii bukurr

  Reply
 7. Anonymous

  shum thenie te mira shuuuuuuuuuuuummmm me pelcejn vazhdoni kesht sepse edhe jepni shum keshilla per rinin ton ce mund te fillojn permisimet etyre nepermjet ketyre..:)

  Reply
 8. palini

  JO PAJOHEM EDHE UNE SE ESHTE THENJE INTERESANTE.
  ETEM ME E PA KUPTI KISH ME QEN ME MIR SE SEN NUK MORA VESH.NDOSHTA ESHTE THENJE E MIR PER KS EDHE PER CH.
  TUNG TUNG…

  Reply
 9. vala ferizaj E PANJOHURA

  JETOJE JETEN ASHTU SIQ DIN DHE DON VET TI SI NJERI PA MARR PASRASYSH GJININ I/E KSHTUQE DUHET TE PUNOSH SHUMEEEE NE KET JET DHE FATI ESHTE ME NE …………………PATJTETER……….PERGJITHMONE …………MBAJE MEND PUNA TE BEN GJITHQKA TE PAMUNDUREN E BEN TE MUNDUR

  Reply
 10. danger girl

  vallai per muje a kan katastofejshen
  hahhahahahaha
  edhe pernime e meriton fjalen katastrof
  hahahahhhahahha(H)

  Reply
 11. Analia

   wow……shum te bukura….ju pershendes te gjitheve :))) jam nga shengjini (shqiperi) 

  Reply
 12. Anonymous

  shummmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeee thenie te bukura…………..bravoooo00000000000000000

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.