• Merrni para hua nga pesimistet-ata nuk presin qe tua kyheni.
 • Ndonjehere jam aq i mencur, sa qe nuke kuptoj asnje fjale qe e them.
 • Keshilla ime eshte qe te martoheni.Nese gjeni grua te mire do te jeni te lumtur, nese jo , atehere do te beheni fillozof.
 • Provove dhe ke deshtuar, pra mesimi nga kjo eshte asnjehere mos e provo
 • Asnjehere dhe cdohere jane dy fjalet, qe duhet cdohere ti mbash mend, qe ti mos permendish asnjehere
 • Burr eshte ajo qe ka mbetur nga kurr mashkullit i hiqen nervat.
 • Te besh asgje eshte shume veshtire ta besh, sepse asnjehere nuk e di kur eshte mjaft
 • Asnjehere nuk harroj fytyra, por ne rastin tend me krenari do te bej perjashtim
 • Vajzat e mira shkojne ne parajse, vajzat e keqija shkojne kudo
 • Cdo gje eshte qesharake, gjersa i ndodh tjeter kujt.

Komente

comments

23 Responses

 1. Anonymous

  tana te bukura prz
  Te besh asgje eshte shume veshtire ta besh, sepse asnjehere nuk e di kur eshte mjaft

  Reply
 2. petriti

  Qe edhe njo 3 a 4 cepa te rofta

  Per me instalu demokracine ne Kosove, dikush duhet me kliku “next”

  Para Kuvendit te Kosoves, kurre nuk e lojn naj kontejner. Brllogu oshte mbrenda

  Femrat dyftyrshe, hargjojne dy here ma shum pare per shminka

  Reply
 3. lorita

  Te besh asgje eshte shume veshtire ta besh, sepse asnjehere nuk e di kur eshte mjaft ..

  Shumm e fortt qikjoo, uhuhhh pom kall..bash ja keni qellu vallaa..supper veq Next <3

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.